شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان – سال ۱۳۹۳

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از روز یکشنبه نوزدهم لغایت بیست و یکم مرداد ماه توسط اتاق تعاون و با حضور جمعی از مقامات کشوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، محمد حسین کلاتهایی معاون پشتیبانی، تحقیقات و برنامه ریزی و مدیر امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: نمایشگاه امسال در حالی کار خود را آغاز کرد که ۱۱۵۸شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت بالغ بر ۵۲ هزار متر مربع آخرین توانمندی‌های خود را در معرض دید قرار داده و با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گفته وی، حضور همزمان شرکت‌ها و کشور‌های خارجی و تولید کنندگان داخلی در این نمایشگاه، فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات و تعامل بیشتر بین تولید کنندگان و فعالان ساخت و ساز بود. این نمایشگاه با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت و به همت اتاق تعاون ایران و با همکاری شرکت تعاونی نمایشگاه برگزار گردید.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه امسال یکی از شلوغ‌ترین و پر بازدید‌ترین نمایشگاه‌ها طی دوره‌های گذشته خواهد بود تصریح کرد: با توجه به روند مثبت مذاکرات صورت گرفته با گروه ۱+۵ وبحث امنیت اقتصادی که کاملا محسوس است، امسال کشور‌هایی از ترکیه-چین-ایتالیا- فرانسه-آلمان ژاپن-اسپانیا- بلژیک-یونان- اکراین-رو سیه- هند و همچنین نمایندگانی از کشور‌های سوئیس-کره جنوبی-امارات –فنلاند-استرالیا- امریکا-سوریه- مالزی و…. حضور بسیار پر رنگی داشت.

img_08
لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است

  1. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است
  2. که طراح برای پرکردن صفحات وب
  3. از آن استفاده می کند
  1. یک متن بی مفهوم استاندارد است
  2. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد
  3. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است
  4. طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند

 

یک پاسخ به شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان – سال ۱۳۹۳

  1. venisha

    THIS IS TEST COMMENT FROM ADMIN

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

17 + شش =